Paylaş:
Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi (2023)

Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi Filminin Konusu

Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi (2023) (Sniper: G.R.I.T. - Global Response & Intelligence Team - 2023)

Türü: ,
online ücretsiz izle kasmadan 'Keskin Nişancı K.M.İ.T. Küresel Müdahale ve İstihbarat' adlı 2023 filmi, uluslararası bir terör tarikatının dünya çapında siyasi istikrarı tehdit etmesi ve bir dizi tehlikeli olayın yaşanmasının ardından oluşturulan yeni bir istihbarat ekibi olan G.R.I.T. (Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi) nin hikayesini anlatır.Film, terör tarikatının bir ajan arkadaşını, Ace Sniper Brandon Beckett'i ve G.R.I.T. ekibini kaçırmasıyla başlar. Tarikatın lideri, Lady Death olarak bilinen gizemli ve ölümcül bir figürdür. Beckett'in babası ve Albay Stone liderliğindeki G.R.I.T. ekibi, dünyayı dolaşmak ve Malta'ya gitmek zorunda kalır. Amacı, tarikata sızarak Lady Death'i serbest bırakmak ve tarikat liderini alt etmek ve böylece küresel bir tehdidi engellemektir.Film, aksiyon, gerilim ve casusluk öğelerini bir araya getirirken, ekip üyelerinin yeteneklerini ve stratejilerini kullanarak zorlu görevlerle başa çıkma çabalarını takip eder. İzleyici, ekibin üyelerinin karakter gelişimlerini ve kişisel hikayelerini de keşfeder. Ayrıca, Lady Death'in kimliği ve tarikatın amacı hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı bulur.'Keskin Nişancı K.M.İ.T. Küresel Müdahale ve İstihbarat,' izleyicilere uluslararası bir casusluk operasyonunun heyecanını sunar. Terörizme karşı mücadele, aksiyon dolu sahneler ve karakterler arasındaki dinamikler filmi ilginç kılar. Ayrıca, ekip üyelerinin cesareti ve kararlılığı, uluslararası güvenliği koruma konusundaki taahhütlerini vurgular.'Keskin Nişancı K.M.İ.T. Küresel Müdahale ve İstihbarat,' uluslararası bir terör tehdidi ile mücadele eden cesur bir istihbarat ekibinin hikayesini anlatırken aksiyon ve gerilim dolu bir film sunar. Film, izleyicilere casusluk dünyasının içine çekici bir bakış sunar ve ekip üyelerinin karşılaştığı zorlukları ele alır. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.5 (24 oy)
Beğeniler
İzlenme
6
Yapım Yılı
Süre
93 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi fragmanını izle
2023
Chad Michael Collins
Chad Michael Collins
Brandon Beckett
Ryan Robbins
Ryan Robbins
Zero
Luna Fujimoto
Luna Fujimoto
Lady Death
Josh Brener
Josh Brener
Intel Pete
Dennis Haysbert
Dennis Haysbert
Gabriel Stone
Christian Scicluna
Christian Scicluna
Mario Fava
Oliver Thompson
Oliver Thompson
Director
Oliver Thompson
Oliver Thompson
Yazar

Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film