Paylaş:
Breathe (2024)

Breathe Filminin Konusu

'Breathe izle' (2024)oksijenin kıtlaştığı distopik bir gelecekte geçiyor ve bu durum oldukça orijinal bir fikir.Filmin Konusu: Breathe, oksijen seviyesinin düştüğü ve hayatta kalmak için özel ekipmanlara ihtiyaç duyulan distopik bir gelecekte geçiyor. Maya ve kızı Zora, yeraltında saklanarak ve Maya'nın mühendis kocası Darius tarafından tasarlanmış özel bir oksijen maskesi kullanarak hayatta kalmaya çalışırlar.film sitesi Bir gün, Darius'un hayatta olduğunu iddia eden gizemli bir çift ile tanışırlar.

Breathe Filmini Donmadan İzleFilmin Eleştirisi:nefes kesici gerilim ve heyecan dolu bir aksiyon macerası sunuyor. Filmin atmosferi, izleyiciyi filmin karanlık ve tehlikeli dünyasına çekiyor. sitemizden'Breathe izleyin'Filmin Detayları:Yönetmen: Stefon BristolSenaryo: Doug SimonOyuncular: Jennifer Hudson, Milla Jovovich, Quvenzhané Wallis, Common, Sam WorthingtonTür: Bilim Kurgu, Aksiyon, GerilimSüre: 1 saat 33 dakika.(Breathe izleme) Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.617 (30 oy)
Beğeniler
İzlenme
103
Yapım Yılı
Süre
93 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Breathe fragmanını izle
2024
Jennifer Hudson
Jennifer Hudson
Maya
Milla Jovovich
Milla Jovovich
Tess
Quvenzhané Wallis
Quvenzhané Wallis
Zora
Common
Common
Darius
Sam Worthington
Sam Worthington
Lucas
Raúl Castillo
Raúl Castillo
Micah
James Saito
James Saito
Man
Stefon Bristol
Stefon Bristol
Director
Doug Simon
Doug Simon
Yazar

Breathe Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film